مشترک گرامی لطفا برای سهولت بیشتر از موبایل اپ مبین نت استفاده کنید برو
مشترک گرامی لطفا برای سهولت بیشتر از موبایل اپ مبین نت استفاده کنید برو


اینترنت بی سیم TD-LTE جدیدترین فناوری ارائه اینترنت ثابت در کشور است که با سرعت بسیار بالاتر نسبت به خدمات اینترنت ثابت مانند اینترنت سیمی ADSL ، برای تمامی کاربران خانگی و سازمانی مناسب است. سرعت و پایداری بالای اینترنت بی سیم TD-LTE باعث شده این فناوری بهترین راهکار برای مشاهده فیلم آنلاین، دانلود فایل، بازی آنلاین، باز کردن سریع و آسان صفحات اینترنت و ... باشد.از مزایای خدمات اینترنت بی سیم TD-LTE می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • امکان ارائه اینترنت سرعت بالا تا 40 مگابیت بر ثانیه

  • پایداری بالای اینترنت بی سیم TD-LTE

  • بدون نیاز به خط تلفن ثابت برای برقراری سرویس اینترنت

  • بدون مشکلات محدودیت ظرفیت‌های مخابراتی و نبود پورت

  • نصب و راه‌اندازی سریع و آسان

  • امکان اتصال به صورت Wi-Fi به موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و ...

 


آشنایی با ما

شرکت ارتباطات مبین‌نت در آذر ماه ۱۳۸۷ با هدف ایجاد زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در مقیاس کشوری، کار خود را آغاز کرد. مبین‌نت با همین هدف در مزایده‌ اپراتوری WiMAX شرکت کرد و موفق شد پروانه‌ سراسری ارتباطات بی‌سیم ایران مبتنی بر فناوری WiMAX را در تمامی استان‌های کشور از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اخذ کند. مرداد ۱۳۸۹ و پس از ایجاد زیرساخت‌های لازم مبین‌نت موفق شد شبکه‌ بی‌سیم سراسری خود را بر پایه‌ فناوری وایمکس به‌طور رسمی راه‌اندازی کند.. شرکت مبین‌نت به شبکه‌ سراسری خود نه تنها به عنوان بستر ارایه خدمات اینترنت پرسرعت، بلکه به عنوان شبکه‌ وسیع IP در کشور می‌نگرد.
این بدان معنی است که ایران در کوتاه‌ترین زمان، صاحب شبکه‌ای شده است که ظرفیت ارایه‌ طیف وسیعی از خدمات ارزش افزوده‌ را دارد . شرکت ارتباطات مبین‌نت، به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور شبکه‌ی باندپهن بی‌سیم در ایران با بیش از هشت سال تجربه‌ی موفق در ارایه‌ی خدمات ارتباطی از سه سال پیش مطالعات گسترده‌ای را برای توسعه‌ی فناوری‌های دسترسی بی‌سیم آغاز کرده است. و نقشه‌ی راه مناسبی را برای توسعه و ارتقای شبکه‌ی فعلی مبین‌نت ترسیم نموده است و به‌ طور رسمی توانست پروانه‌ی ایجاد شبکه و ارایه‌ی فناوری TD-LTE را در کلیه‌ی استان‌های کشور با عنوان «انتقال داده مبتنی بر فناوری بی‌سیم ثابت» دریافت نماید. بر همین اساس، با ایجاد اولین شبکه‌ی نسل چهار در کشور، مبین‌نت به عنوان اولین اپراتور دارای LTE در گزارش انجمن جهانی GSA معرفی شده است.